U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Sony BC-TRW Acculader
Sony BC-TRW acculader voor NP-FW50
De Sony BC-TRW is een originele acculader voor Sony camera’s die werken met de NP-FW50 InfoLITHIUM W-serie accu. Deze lader is geschikt voor onder meer Sony Alpha-modellen zoals de A7, A7 II, A7R, A7R II, A7S, A7S II, A6000, A6300, A6500 en diverse RX10-camera’s. Gebruik je een body die op NP-FW50 draait, dan laad je met de BC-TRW een reserveaccu buiten de camera op en houd je je body inzetbaar tijdens een shoot.
De BC-TRW is specifiek afgestemd op Sony NP-FW50 accu’s en werkt dus niet met nieuwere NP-FZ100 batterijen. Vergeleken met laden via USB in de camera geeft een losse netlader meer controle in een workflow met meerdere accu’s, omdat je body niet stil hoeft te staan aan een kabel. De lader werkt op AC 100-240V en is daardoor direct inzetbaar op locatie, in de studio en tijdens reizen met wisselende netspanning.
Dit model onderscheidt zich van oudere Sony laders zoals de BC-VW1 door een snellere laadtijd en een duidelijke laadstatus-indicator. In de praktijk is dat relevanter dan een enkel controlelampje, omdat je sneller ziet of een accu al ver genoeg geladen is voor een korte draaidag, reportage of back-upbody. Voor fotografen en videomakers die nog met het NP-FW50-platform werken, is de BC-TRW de logische originele lader binnen het Sony-ecosysteem.
Kenmerken
- Originele Sony acculader voor NP-FW50 accu’s
- Geschikt voor Sony Alpha- en RX10-camera’s met NP-FW50
- Compatibel met onder meer A7, A7 II, A7R, A7R II, A7S, A7S II, A6000, A6300, A6500 en RX10-serie
- Ontwikkeld voor InfoLITHIUM W-serie batterijen
- Niet compatibel met NP-FZ100 accu’s
- Werkt op AC 100-240V netspanning
- Laadstatus-indicator voor voortgangscontrole
- Sneller dan oudere BC-VW1-lader
- Geschikt voor accurotatie buiten de camera
| Merk | Sony |
|---|---|
| Geschikt voor merk | Sony |
| Soort product | Lader |
Stel een vraag over Sony BC-TRW Acculader of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.