U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Leofoto SC-02 Suction cup 100mm
Met de Leofoto SC-02 Suction cup zet je een action camera, systeemcamera, smartphone of andere accessoire vast op een auto, tafel, muur of elke ander object met een glad oppervlak. De zuipnap heeft een silicone cup met een diameter van 100mm. De kop van zwart geanodiseerd vliegtuigaluminium heeft een ¼-inch schroefdraad om een accessoire op te plaatsen.
Door een aantal maal op de pomp te drukken verdwijnt de lucht onder de zuipnap waardoor hij stevig op het oppervlak blijft zitten. Deze zuipnap met pomp kan voor een langere tijd een gewicht van 1 kilo dragen. Voor kortere periodes kan de zuipnap een maximaal gewicht van 25 kilo dragen. De Leofoto zuipnap met pomp is 130x100x50mm groot en weegt 200 gram.
Merk | Leofoto |
---|---|
Soort statief product | Statiefaccessoire |
Type statiefaccessoire/onderdeel | Overige |
Statiefaansluiting | 1/4" |
Geschikt voor merk | Universeel |
Lengte | 130 mm |
Breedte | 100 mm |
Hoogte | 50 mm |
Diameter/doorsnede | 100 mm |
Stel een vraag over Leofoto SC-02 Suction cup 100mm of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.