U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Leofoto HC-28
Compacte flexibiliteit voor macro en topview
De Leofoto HC-28 is een kantelbare middenzuil die je zowel horizontaal als verticaal kunt gebruiken. In verticale positie verhoog je eenvoudig de werkhoogte van je statief, terwijl de horizontale stand ideaal is voor macro- en topviewfotografie.
Door de middenzuil te kantelen positioneer je je camera precies boven je onderwerp. Aan de haak aan het uiteinde kun je eventueel extra gewicht hangen voor meer stabiliteit tijdens het werken.
De basis heeft een diameter van 46 mm en is voorzien van een 3/8-inch aansluiting, waardoor de HC-28 op vrijwel elk Leofoto statief te monteren is. De kop kan 360° draaien en tot 90° kantelen voor maximale controle over je compositie.
Precieze afstelling en stabiele constructie
De middenzuil beschikt over een ingebouwde waterpas en is eenvoudig af te stellen met een stevige vleugelmoer. Het tandvergrendelingssysteem zorgt voor gecontroleerde en nauwkeurige instelling van de kantelhoek.
Hierdoor kun je je camera stabiel positioneren, ook bij nauwkeurig werk zoals product- of macrofotografie.
Carbon constructie met anti-twist ontwerp
De 10-laags carbon buis is voorzien van een anti-twist gleuf, waardoor ongewenst draaien wordt voorkomen. Met een diameter van 28 mm en een lengte van 400 mm is deze middenzuil compact en geschikt voor lichtere setups.
Op de bevestigingsplaat (Ø49 mm) monteer je eenvoudig een statiefkop naar keuze. Het schroefdraad is omkeerbaar en geschikt voor zowel 1/4-inch als 3/8-inch aansluitingen.
Door het gebruik van carbon en vliegtuigaluminium blijft het gewicht beperkt tot circa 413 gram, wat zorgt voor een goede balans tussen stabiliteit en draagbaarheid.
Belangrijkste kenmerken
- Kantelbare middenzuil (horizontaal en verticaal gebruik)
- Geschikt voor macro- en topview fotografie
- 360° rotatie en 90° kantelbaar
- Basis met 3/8-inch aansluiting (Ø46 mm)
- Ingebouwde waterpas en nauwkeurige verstelling
- Tandvergrendelingssysteem voor gecontroleerde kanteling
- 10-laags carbon buis met anti-twist ontwerp
- Lengte: 400 mm | Diameter buis: 28 mm
- Omkeerbare 1/4" en 3/8" schroefdraad
- Gewicht: circa 413 gram
Voor wie is dit product geschikt?
Voor fotografen die flexibel willen werken met camerastandpunten, zoals bij macro-, product- of topviewfotografie, en daarbij een compacte en stabiele oplossing zoeken.
| Merk | Leofoto |
|---|---|
| Soort statief product | Statiefonderdeel |
| Type statiefaccessoire/onderdeel | Middenzuil |
| Statiefaansluiting | 3/8" |
| Lengte | 40 cm |
Stel een vraag over Leofoto HC-28 of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.